Odszkodowanie z OC dla pasażera

Odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym samochodowym dla Pasażera.

Pasażerowie stanowią olbrzymią część poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Warto podkreślać, że zgodnie z obowiązującymi przepisami każdy poszkodowany pasażer ma prawo do dochodzenia licznych roszczeń odszkodowawczych. 

Kancelaria ROBIN PARTNERS odszkodowawcza od lat skutecznie uzyskuje wysokie odszkodowanie dla pasażera z OC sprawcy wypadku. Posiadamy liczne sukcesy w dochodzeniu świadczeń dla pasażerów motocykli, samochodów, a także komunikacji miejskiej. Dlatego zachęcamy każdego poszkodowanego do skorzystania z bezpłatnej porady prawnej. Dodatkowo nasi specjaliści rzetelnie nakreślą możliwości odszkodowawcze w danej sprawie. 

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia o jakie odszkodowanie dla pasażera z OC możemy razem zawalczyć!

Wysokie odszkodowanie dla pasażera za wypadek komunikacyjny to szansa na szybki powrót do normalnego życia!
Poszkodowany pasażer ma prawo do wystąpienia o liczne świadczenia odszkodowawcze do Towarzystwa Ubezpieczeniowego, u którego sprawca wypadku zakupił polisę OC. Jeśli winny zbiegł z miejsca zdarzenia lub nie posiadał ważnego ubezpieczenia podmiotem zobowiązanym do wypłaty należnych kwot jest Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. 

Pasażer ma prawo wystąpić o liczne świadczenia, wśród nich warto wymienić m. in.:

odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu
zadośćuczynienie za ból i cierpienie
wyrównanie z tytułu utraconego dochodu
renta
oraz uzyskania zwrotu kosztów:

leczenia
rehabilitacji
dojazdów do placówek medycznych
specjalistycznych konsultacji
przekwalifikowania zawodowego
Lista dochodzonych świadczeń jest ustalana indywidualnie z pasażerem. Przede wszystkim warunkuje ją przebieg zdarzenia i jego wpływ na zdrowie, życie poszkodowanego, a także dalsze rokowania na przyszłość. Wypadek samochodowy to niezwykle traumatyczne przeżycie, a późniejsza batalia z ubezpieczycielem o odszkodowanie dla pasażera z OC potrafi nastręczać wielu problemów. Ponadto Kompensja oferuje wsparcie na każdym etapie prowadzenia sprawy. Zadowolenie naszych Klientów to dla nas priorytet. Zachęcamy do sprawdzenia naszych referencji i nawiązania współpracy. 

Wysokie odszkodowanie dla pasażera z OC to nasza specjalność!

Kancelaria ROBIN PARTNERS