Korzyści dla Poszkodowanego

Jesteśmy firmą z kilkuletnim doświadczeniem w branży dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Specjalizacją kancelarii jest pomoc w uzyskaniu odszkodowania rodzinom ofiar wypadków oraz osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, przy pracy oraz w wypadkach w rolnictwie.

Dlaczego warto zgłosić się do nas?

Nie pobieramy żadnych zaliczek i opłat wstępnych – działamy według zasady: najpierw Twoje odszkodowanie, potem nasze honorarium.
Nie pobieramy honorarium za uzyskanie refundacji kosztów leczenia i nieskapitalizowanych rent.
Nie pobieramy honorarium za refundację kosztów pogrzebu.
Załatwiamy wszystkie formalności dotyczące likwidacji szkody.
Gwarantujemy bezpłatne doradztwo.
Tylko przejrzyste umowy – bez ukrytych kosztów.
Naszym klientom proponujemy:

Kompleksowe dochodzenie roszczeń odszkodowawczych z wszystkich możliwych polis ubezpieczeniowych (OC, NNW).
Uzyskanie odszkodowania za szkody osobowe i rzeczowe.
Reprezentowanie w postępowaniu likwidacyjnym (przed ubezpieczycielem) oraz w postępowaniu sądowym (w procesie cywilnym).
odszkodowania powypadkowe
Indywidualne podejście do klienta oznacza, iż nie skupiamy się wyłącznie na samym “uzyskaniu odszkodowania”, ale doradzamy również na każdym etapie leczenia. Zapewniamy bezpłatne doradztwo w zakresie uzupełniania dokumentacji o dalsze badania, weryfikujemy orzeczenia lekarskie. Podstawowym krokiem aby zapewnić naszym klientom pełną satysfakcję jest przed wszystkim szczegółowa analiza każdej sprawy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, zapewniamy bezpośredni kontakt z pełnomocnikiem prowadzącym sprawę.

Stawiamy sobie za cel dobro klienta, jesteśmy w stanie dostosować się do Jego oczekiwań.

Powiedz jakiej współpracy oczekujesz?
Zależy Ci na spotkaniu z Naszym doradcą, potrzebujesz wsparcia w trudnych chwilach po wypadku, pomocy medycznej wyspecjalizowanej placówki? Zależy Ci na możliwości negocjowania warunków umowy? Oczekujesz bezpłatnej porady prawnej w innej sprawie niż odszkodowanie? Jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania.
Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu zawsze staramy się maksymalnie skrócić czas oczekiwania na wypłatę odszkodowania. Nie popełniamy błędów – jesteśmy skuteczni! Zanim zdecydujesz się wybrać inną firmę, zadzwoń do Nas. Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.
Więcej informacji na temat dlaczego możesz skorzystać z usług właśnie naszej firmy znajdziesz na DLACZEGO NIE MAMY SOBIE RÓWNYCH.

Kancelaria ROBIN PARTNERS