Blog Robin Partners Dochodzenie Odszkodowań

2020-03-31
Pierwsze przebiśniegi już na łąkach i w ogródkach. Robin Partners organizuje pełną ofertę dla osób dochodzących odszkodowań. W naszej ofercie nie tylko odszkodowania komunikacyjne, ale również w zakresie błędów medycznych. Prygotowujemy również ofertę dla poszkodowanych przez koronawirusa. Życzymy miłego dnia.

2020-07-10
Pierwsze truskawki i czereśnie już za nami. Lato w pełni. Codziennie służymy naszym Klientom pomocą w domu, na drodze i w trudnych sytuacjach w szpitalu. Codziennie obsługujemy ponad 20 Klientów.
Najczęściej obsługujemy szkody na drodze, ale także w pracy i błędy medyczne.

2020-07-12
Rozpoczynamy wdrażanie własnego systemu informatycznego i logistycznego związaną z funkcjonowaniem naszego podmiotu, aby szybciej rozwijać się i być niezależnym, ale także udostępniać naszym Partnerom elektroniczną platformę, zwiększającą automatyzację i bezpieczeństwo danych. Dotychczasowo opieraliśmy naszą działalność na kluczowym naszym Partnerze, jednak czas na następny etap rozwoju usług i automatyzacji, a przede wszystkim lepszej obsłudze Klienta. 

2020-12-31
Pierwszy rok obrachunkowy za nami. Start jest trudny, ale jesteśmy powoli na prostej. Krystalizuje się nasz portel Klientów. Oczywiście, przeważają sprawy komunikacyjne. Specjalizujemy się także w likwiadacji szkód komunikacyjnych. Życzy szczęśliwego Nowego Roku 2021.

2021-01-10
Rozpoczynamy integrację naszej działałności w Polsce. Powołaliśmy dla naszych Klientów infolinię z dostępem do infomacji i pomocy.